PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 104
oceny
6,9 10 1 381104
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Na początku normalna dziewczyna. Potem sama wpadła w ten światek, w którym się
znalazła. Stała się taka sama jak dziewczyny, którymi gardziła. Ponadto pojawił się w tym
filmie odwieczny problem - co jest ważniejsze życie prywatne, czy zawodowe. Jej praca
zabiła życie uczuciowe. Gdy pojechała do Paryża tam dowiedziała się co jest naprawdę
ważne. Wyrzuciła swój telefon komórkowy do fontanny. Wróciła do swojego wcześniejszego
"ja", ale już było trochę za późno na odzyskanie chłopaka.

ocenił(a) film na 7
nikah

Brawo dla Meryl Streep za brawurową kreację Mirandy!

nikah

Zdecydowanie! Meryl Streep wypadła świetnie!

ocenił(a) film na 7
Zuzulek

Meryl Streep nigdy nie zawodzi! Super kobietka.

ocenił(a) film na 7
nikah

Mnie zastanawia, skąd taka biedna dziewczyna nie mająca na czynsz nagle zaczęła nosić drogie, modne ciuchy :) Bo owszem, na początku przyjaciel z branży kupił jej buty i pare drobiazgów. Ale cała reszta? : ) Taki drobny szczegół..

I nie było wcale za późno, już to pisałam gdzie indziej: na końcu jej ex daje jej znać, że może do niego wrócić - rozmowa o tostach. :)

ocenił(a) film na 7
agula_131

Osoby pracujące w Runaway'u miały możliwość pożyczania ciuchów z firmowej garderoby. Andrea musiała je później zwrócić. Resztę markowych ubrań miała z Paryża. Podczas fashionweek'u dostaje się właśnie takie prezenty, tym bardziej jeżeli jest się asystentką kogoś takiego jak Miranda. Dlatego Emily tak zależało na wyjeździe do Paryża :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones