PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 300
ocen
6,9 10 1 381300
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Zaczelam ogladac ten film tylko dlatego ze osoba siedzaca ze mna w pokoju go wlaczyla,i jestem w szoku!Co za przecietniak,po ilus tam scenach juz nie moglam scierpiec tego filmu.Te sceny widziane tysiac razy w innych filmach-jak to zla szefowa wysyla gdzies i asystentka biegnie co zyw zeby zdazyc,,obowiazkowo chlopak bohaterki i przyjaciele juz jej nie lubia bo-jak ona moze!-pracuje w nietypowych godzinach!Przeciez to nie praca ksiegowej,czego sie czepiaja?!Pomijam ze fajni z nich przyjaciele.Jakby moja przyjaciolka dostala prace w renomowanej firmie i to jest to czego by chciala to nie strzelalabym fochow tylko sie cieszyla jak nie wiem co.
Ogolnie film zenada i nudny,nie moglam obejrzec calego.

ocenił(a) film na 9
bettiboo

A dla mnie to film do ktorego wracam co jakis czas. Gra aktorska Meryl zapada w pamiec, jej osoba w tym filmie jest nie zdrowo pociagajaca :D
Co do glownej bohaterki- owszem nie ma szalu, chyba nie umiem jej zachwalic oprocz tego, ze jest urocza i tez swietnie gra.
Co kto lubi

ocenił(a) film na 5
quandzia

Pociągająca? Nie, kijem bym jej nie dotknął. Kobieta ma być kobieca, a nie żmijowata.

ocenił(a) film na 10
bettiboo

komedią to to romantyczną nie jest ... widać z jaką precyzją i dokładnością oglądasz filmy...
nie mam pytań.

ocenił(a) film na 5
Diablicaaa

Na Filmwebie jest jako dramat i komedia,dla mnie była bardzo zblizona do komedii romantycznej,te same ograne chwyty.Daruj sobie wycieczki personalne bo to tylko swiadczy o Twojej kulturze.Ja tez mogłabym parę słów powiedzieć na temat Twojej oceny tego filmu ale mam to najzwyczajniej w swiecie gdzieś.Podobało Ci się?I bardzo dobrze,przynajmniej nie miałaś poczucia straconego czasu,jak ja.

ocenił(a) film na 10
bettiboo

To nieistotne co na filmwebie pisze (czasami jest wiele pomyłek), tylko istotne jest to jaki to był film, a jeśli uważasz pracę oraz wartości pracy- a to co jest najważniejsze, za romantyzm to już nie mój problem.
Komedia romantyczna opiera się w 99% na dwojgu ludzi, którzy się w sobie zakochują itp, a tutaj mamy ewidentnie coś innego, dlatego nie odbieraj to jako atak ale mylisz dwa różne gatunki filmowe a ja jestem na to uczulona.

ocenił(a) film na 5
Diablicaaa

Nieistotne jaki to gatunek,istotne że mi sie nie podobał.Ja jestem uczulona na błedy w pisaniu,a jesli ktos pisze że na filmwebie PISZE to ręce mi opadają.Kończę bo mogłabym za duzo napisać a nie mam ochoty się z Toba kłócić.

użytkownik usunięty
bettiboo

To nie zaczynaj w takim razie tematu, bo drażnisz ludzi. Każdy może rzucić hasłem "mógłbym dużo napisać". Twoja interpretacja filmu jest wystarczającym dowodem na to, że nie jesteś kandydatką kompetentną do rozmowy o tym filmie.

ocenił(a) film na 5

Kompetentnym to można byc do pracy w danym zawodzie,a tu może się wypowiadać każdy.Przypominam Ci ze film to sztuka i każdy może ja odbierać na swój sposób,a nie tylko jedyny słuszny.

użytkownik usunięty
bettiboo

Interpretacje są różne, jednak podstawa, czyli film zawsze jest ta sama i można wyciągnąć z niego oczywiste fakty.

Niech każdy się wypowiada. Ja też się wypowiedziałem. Co w tym złego? Po to jest forum, żeby rozmawiać.

ocenił(a) film na 5

Nic w tym złego oprócz tego ze wypowiadasz się na mój temat.

użytkownik usunięty
bettiboo

Co ty wiesz o filmie? Twój umysł spowija mgła efektów specjalnych, którymi karmią dzisiejszego widza. Wróć kiedyś lub pozostań w labiryncie Transformersów i nigdy nie znajdź nici Ariadny, która prowadzi do fenomenalnych dzieł.

Nic mi na to nie odpowiesz, bo twój umysł poddano dzisiejszej i powszechnej indoktrynacji, jaką jest telewizja i propaganda. Częstuj mnie ubogimi frazami typu "twój stary", którymi się kompromitujesz w moich oczach, a zyskujesz w oczach przyjaciół.

Możesz też zapamiętać ten tekst i imponować innym, bo na tyle każdego stać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones