PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 300
ocen
6,9 10 1 381300
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Końcówka

ocenił(a) film na 7

Widziałem ten film niedawno w tv i coś mnie zastanawia. Dlaczego Miranda na końcu napisała Andy dobrą opinię, gdy ta szła na rozmowę o pracę do NY Time? Skoro była wredna to dlaczego wobec Andy zachowała się po ludzku i nawet jej pomogła? Ktoś zna odpowiedź? Będę wdzięczny. I na końcu filmu gdy widzi ją gdy idzie na ulicy to się uśmiech też mnie to zastanawia.

matrix89

Bo miranda nie była taka zła a w Andy widziała siebie z przed lat

ocenił(a) film na 7
SzymonekJR

Była wredną suczą :D

matrix89

miliony kobiet marzyło o pracy dla niej... a Ta jedna sama zrezygnowała. Miranda doceniła na pewno odwagę, ale jak podkreśliła zawiodła ją najbardziej, ot co.

ocenił(a) film na 7
Darkoman_filmweb

Może trochę zawiodła, ale bardziej zaimponowała tym, że się postawiła i spełniła marzenie, być może Mirandzie zabrakło takiej odwagi.

matrix89

Miranda po raz pierwszy doceniła Andy gdy ta z tak wielka determinacją usiłowała ja ostrzec przed zwolnieniem jej przez zarząd. Stwierdziła że są bardzo do siebie podobne. Najprawdopodobniej właśnie to zadecydowało że dała jej dobrą opinie. Jeżeli jednak trzymać się konsekwentnie charakteru Mirandy to ta opinia powinna byc zła. To taki dziwny bonusik na zakonczenie filmu, który trudno racjonalnie wytłumaczyć.

ocenił(a) film na 7
torgal

proste jak budowe cepa. Zwrot jest bardzo znany. Zawiodła mnie strasznie. będziesz głupi jak jej nie zatrudnisz. znaczy dosłownie. Zawiodła mnie że odeszła odemnie. i poszła do ciebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones