PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 300
ocen
6,9 10 1 381300
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Nuda

ocenił(a) film na 3

Film o niczym. Nie polecam.

ocenił(a) film na 4
szarak81

Zgadzam się :P nawet nie pamiętam jednej sceny z niego, nie potrafię powiedziec o czym był, a ogladalam go moze z 2 lata temu

ocenił(a) film na 5
szarak81

Też się zgadzam. :p Myślałam, że to będzie jakieś wow, tak go reklamowali. Miał być śmieszny, wg nie było mi do śmiechu.

ocenił(a) film na 10
szarak81

ja cię całkowicie nie zgadzam, według mnie jeden z najlepszych filmów. każdy ma swoją opinię, ale ten film może się spodobać tylko tym osobom, które interesują się modą.

ocenił(a) film na 8
szarak81

Ja inaczej postrzegam ten film, oczywiście jest to rzecz gustu. Dla mnie był bardzo interesujący od pierwszych minut mnie zaciekawił i do końca jego trwania byłam zadowolona. Mogę śmiało powiedzieć, że mnie "wciągnął".

ocenił(a) film na 6
szarak81

dodam do tego "film o niczym" "i po nic."

ocenił(a) film na 8
szarak81

Fakt, że o niczym, postacie bardzo kiczowate, jednak jest w tym filmie jeszcze jedna aktorka moim zdaniem pierwszoplanowa to MODA.
I jest Meryl która uratuję każdą szmirę, dlatego daję 7/10

użytkownik usunięty
szarak81

właśnie że film jest o czymś, jest o wyścigu szczurów. o tym jak fajnie jest sprzedać bliskich, przyjaciół, hobby i swoje zasady dla dobrze płatnej pracy absorbującej cały twój wolny czas. jest nawet morał - bądź panem swego losu i rozkręć swój biznes najlepiej. a i uważaj na podrzucanie świń :D

ocenił(a) film na 10
szarak81

a ja go uwielbiam, świetna rola Meryl Streep, cudowne stylizacje Patricii Field (zresztą była za to nominowana do Oscara), jak dla mnie wizualna uczta. Jeśli chodzi o przesłanie, niestety podobnie jak w książce, którą uwielbiam, postać Andrei strasznie mnie irytowała. To nie jest praca dla każdego, ale ludzie, którzy naprawdę kochają modę są w stanie się poświęcać i tyle, ona od początku tam nie pasowała.

szarak81

Ja jestem zawiedziona tym filmem z racji, że znam książkę. Tyle ile zostało pozmieniane na tzw. "potrzeby filmu" jest po prostu nie do przyjęcia.
Aczkolwiek film mi się podobał, bo Meryl Streep jest aktorką, która wszystko jest w stanie uratować. Film szału nie robi, ale dobrze go znać, jeśli ktoś faktycznie interesuje się modą. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones