PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 300
ocen
6,9 10 1 381300
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 10

Meryl Streep w roli Mirandy i Anne Hathaway w roli Andy to genialny pomysł. Zagrały po prostu rewelacyjnie, a fabuła filmu genialna. Gra aktorska zrobiła na mnie największe wrażenie, polecam ._.

użytkownik usunięty
Hesfe

Popieram. Gra aktorska bardzo dobra. Meryl najlepsza. ! Jeden z moich ulubionych filmów z jej udziałem.

ocenił(a) film na 5
Hesfe

Na mnie ten film nie zrobił wrażenia, więc nie polecam go. Mało porywająca akcja i nieśmieszny. Daję 5.

ocenił(a) film na 9
Tiamina

Hahahaha grubo masz

Hesfe

W ogole rewelacyjny zestaw aktorow Stanley Tucci i Blunt jako drugi plan idealnie. Meryl wymiata, genialna aktorka. Poznalem nieco historie naczelnej amerykanskiego Vogue'a, Anny Wintour i mysle, ze autorzy filmu w jakims stopniu oparli sie na jej cechach charakteru. Widac po grze Meryl, ze przestudiowala bardzo dokladnie ten temat.

Hesfe

oglądałam ten film juz chyba z 10 razy i w ogóle mi sie nie nudzi :D a nigdy nie oglądam filmów po kilka razy

użytkownik usunięty
Hesfe

Mi też się bardzo podobał, trochę kiczowaty koniec, ale ogólnie bardzo wciągający i ciekawy film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones