PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 104
oceny
6,9 10 1 381104
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

To chyba zależy co kto lubi, co się komu podoba. Jeżeli interesuje Cię moda to jak najbardziej, ale jeżeli liczysz na akcję albo chociaż bogato rozbudowaną fabułę to odpuść sobie. Btw, jeżeli w dalszej części zdania używasz słowa "mężczyzna" to wypadałby słowo "baby" zamienić na "kobiety". To taka uwaga z mojej strony.

użytkownik usunięty
LadyAnna6

W pierwszej wersji miałem napisać "Tylko dla bab, czy ludziom też się spodoba"... :D

pzdr.

no ale wtedy niestety byś się nie dowiedział czy Ty możesz obejrzeć..
również pozdrawiam:)

powiem szczerze, ze musialam wyłaczyc po pierwszych 25-30 minutach. bardzo głupi i niesmieszny.

ocenił(a) film na 7

W pierwszej wersji miałem napisać "Tylko dla bab, czy ludziom też się spodoba"... :D

Lubie to.. :D

Camilio

Ja bardziej lubię ripostę LadyAnny6 ;).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

Straszny. Kopciuszek obgotowany w gulaszu próżności, snobizmu i tanich "mądrości" życiowych.

ocenił(a) film na 8

A i owszem

ocenił(a) film na 8
AbreLosOjos

Jako facet uważam że ten film jest bardzo dobry. Irytuje mnie takie generalizowanie filmy dla kobiet dla mężczyzn, to strasznie schematyczne z waszej strony. Film naprawdę dobry, uniwersalna historia młoda dziewczyna chcę się wybić znajduje pracę która jej to umożliwi ale czy cena za karierę nie jest zbyt wysoka? W dzisiejszych czasach często stajemy przed takimi wyborami co jest ważne , do czego możemy się posunąć w zdobyciu celu . Duet Streep vs Hathaway fenomenalny dwie świetne aktorki - Ann pokazała na co ją stać bo o Meryl chyba nie trzeba nawet wspominać - świetna jak zawsze. Brawo!!!

ocenił(a) film na 3

Niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones