PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250272}

Diabeł ubiera się u Prady

The Devil Wears Prada
6,9 381 300
ocen
6,9 10 1 381300
5,9 34
oceny krytyków
Diabeł ubiera się u Prady
powrót do forum filmu Diabeł ubiera się u Prady

bardzo podobna fabuła, bardzo... tylko tutaj została spłycona do plastikowej, infantylnej, naiwnej historyjki z ładnymi laleczkami, ciuszkami itp.

ocenił(a) film na 10
jakub_1987

Mylisz się

ocenił(a) film na 3
jakub_1987

zgadzam się, film plastikowy, przewidywalny, nudny, pełen laleczek i ciuszków (bleee..:/) jedyne co dobre to gra tytułowego "diabła" reszta do wyrzucenia..

telegrafistka

Plastikowy? To była komedia, więc troszeczkę przerysowany ale było w nim dużo więcej, znacznie bardziej znaczących i głębszych wątków ale może nie zrozumiałaś, bo nie był animowany? ;D A gdzie tam były lale? uważam ,że tam były przede wszystkim atrakcyjne, dobrze ubrane kobiety (masz jakieś kompleksy?) Pełno ciuszków ? A o czym był ten film, mieli w nim pokazywać zamiast ciuchów, mięso na wieszakach ? Film może się jednym podobać, innym nie, zależy to od wielu, bardzo wielu czynników, miedzy innymi naszej wrażliwości, poczucia humoru, poziomu intelektualnego, tolerancji oraz dystansu do wszystkiego i wszystkich itd... Ale wysuwanie tak absurdalnych argumentów, jest co najmniej niepoważne!

ocenił(a) film na 10
jokris

Ale wiesz. ona chce pokazać, że "ciuszki" jej nie ruszają, bo jest na to za "mądra"...

ocenił(a) film na 3
jokris

po prostu nie interesują mnie ciuchy...jeśli Ciebie tak to nie dziwię się ,że spodobał ci się ten film ;) oczekiwałam dobrej komedii ,a tego tam niestety nie ma...w każdym bądź razie cieszę się , bo skoro są osoby którym się to podobało to oznacza jedynie ,że praca tych wszystkich ludzi nie poszła na marne.. :)
co do wypowiedzi nade mną - tak, nie ruszają mnie, a Twój wpis jedynie obraża jokris ,bo oznacza ,że według Ciebie ludzie ,których ciuchy interesują są głupsi -.-

ocenił(a) film na 10
telegrafistka

E, mnie na pewno takie ciuchy nie interesują, ale to już inna sprawa.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones